Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aplikace

19. 2. 2008

Aplikace na Sony Ericsson


Bluetooth

Bluetooth.jar, (54.05kB)
Bluetooth Remote Control je Java aplikace sloužící k ovládání Windows přes bluetooth. Můžete ovládat například WinAmp nebo PowerPoint. Je možné si nahrávat nebo upravovat kontrolní programy.

Air Way Chat K700

AirWayChat_K700.jar, (120.84kB)
Tento chat ve vašem mobilu umožňuje využívat GPRS, EDGE i UMTS. Nabízí: registraci nových uživatelů, chatové místnosti, veřejné i soukromé zprávy, smajlíky, uživatelský profil s fotografií, posílání soukromých obrázků jiným uživatelům.

Blue mail seznam

BlueMail_Seznam.jar, (51.31kB)
Tip! BlueMail Seznam - Email v mobilu. "Co všechno vám umožní? -číst a psát zprávy v mobilním telefonu -přeposílat a mazat zprávy -prohlížet obrázkové přílohy a HTML zprávu v grafickém zobrazení -ovládat více poštovních účtů najednou -nastavit filtry; do mobilu si můžete stahovat pouze zprávy, které odpovídají vámi zvoleným kritériím -nastavit adresář a spam filtr; vyberete si odesílatele, jejichž zprávy chcete v mobilu číst -chránit přístup do aplikace heslem

BlueRoom

BlueRoom.jar, (42.33kB)

Posílání zpráv přes bluetooth zdarma!!

Bluetooth Messenger

BluetoothMessenger.jar, (15.86kB)
Tip! Bluetooth messenger je aplikace umožňující zasílat zprávy přes bluetooth. Nejdříve musíte nalézt bluetooth zařízení ve vašem okolí. Pak si můžete zvolit, kterým zařízením chcete zprávu odeslat. Funguje na všech MIDP 2.0 mobilech s JSR-82. Nezapomeňte povolit serverové připojení bluetooth.

Bookreader

bookreader.jar, (23.37kB)

Aplikace na čtení souborů .txt ve bašem mobilu!

BT Expoler

BTExplorer.jar, (35.82kB)
Zajímavá aplikace pro posílání vizitek přes bluetooth tkzv. Bluejacking. Aplikace umí vyhledat objekty v dosahu, odeslat smajlíky, vizitky a jiné vámi napsané texty. BT Explorer dokáže i automaticky zjišťovat objekty v dostahu a automaticky jim odesílat zprávy. Aplikace je v češtině.

Calculator 1

Calculator 1.jar, (195.68kB)
Vědecká kalkulačka pro váš mobil obsahující veliké množství funkcí. Dokáže se navíc přizpůsobit displeji vašeho mobilu.

Calibrator 2

Calibrator2.jar, (29.57kB)
Benchmark pro váš mobil, vyžaduje internetové připojení pro porovnání výsledků. Když nefunguje Calibrator 2, stáhněte si Calibrator 1

Data Matrix 2D

J2MEDataMatrix.jar, (96.75kB)
Data Matrix 2D slouží k enkódování a dekódování čárových kódů. Podle vybavenosti vašeho mobilu můžete: enkódovat řetězec do čárového kódu a naopak, poslat/uložit/nahrát čárový kód, nahrát čárový kód z webu, nebo z PC, použít čárový kód vyfocený vaším fotoaparátem v mobilu.

Eurotel SmS

EurotelSMS.jar, (7.07kB)
Tato aplikace dokáže posílat sms přes Eurotel bránu takže vás sms bude stát jen poplatek za GPRS cena SMS je tedy asi 0.06 Kč. Přesáhne-li sms 50znaků rozdělí aplikace sms na více částí.

Flaška

flaska.jar, (11.38kB)
Název mluví za vše prostě flaška do mobilu!

Jb

jb.jar, (80.51kB)
JBenchmark 3D je aplikace, která otestuje rychlost 3D javy ve vašem telefonu. Test se skládá ze čtyř částí, s možností uploadu výsledků

Jimm

Jimm.jar, (138.16kB)
Tip! Jimm je instant messenger, stačí pouze zadat vaše ICQ UIN a vaše icq heslo. Nová verze již umožňuje minimalizování aplikace na pozadí a mnoho dalších věcí !

Jimm

Jimm.jar, (182.6kB)

Tato aplikace umožňuje ovládat ICQ přes váš mobil

Mapy

mapy.jar, (80.2kB)
Aplikace Mapy vám vyhledá konkrétní mapu v konkrétní lokaci. V aplikaci je uložena podrobná nápověda, navíc se aplikace sama aktualizuje a informuje vás o novinkách. Nefunguje na T610, T630, Z600 a starších typech.

Mapy Centrum

MapyCentrum.jar, (26.63kB)
Tip! Supermapy.cz v mobilu můžete mít všude s sebou "Představujeme vám mobilní verzi našich Supermap. Už se nemusíte vázat na počítač, ale můžete je využívat kdekoliv v ČR např. při služebních cestách, výletech na kole nebo jen cestou do nové restaurace. Stačí nainstalovat Supermapy.cz do vašeho mobilního telefonu a můžete vyrazit."

Mini excel

miniexcel.jar, (213.01kB)
No co dodat prostě excel na mobil (počítačový program excel určitě znáte)

Mobiluck

mobiluck.jar, (127.45kB)
Aplikace Mobiluck detekuje všechny bluetooth zařízení v dosahu až 100 metrů (píšou autoři) a umožňuje s nimi komunikovat, i když nemají Mobiluck nainstalovaný.

Moblight

moblight.jar, (7.92kB)
Tato jednoduchá aplikace vytvoří z vašeho mobilu svítilnu.

moblight

moblight.jar, (7.92kB)
Zajímavá aplikace vám příjde vhod zejména v noci. Vytvoří totiž z vašeho displeje svítilnu, poziční světlo, pohotovostní světlo, signál SOS, nebo jen zablesknutí. Hodí se tak i pro mobily, které nemají zabudovanou svítilnu.

Moby Expoler

MobyExplorer.jar, (113.34kB)
Správce souborů a FTP klient Moby Explorer ve verzi 2.1. Umí zakódovat soubory, má vestavěný textový editor se zabudovaným kódováním, podporuje GZip kompresi, můžete editovat své soubory přes FTP, podporuje zobrazení 2 oken

Mobyl Expoler

MobyExplorer.jar, (113.34kB)
Správce souborů a FTP klient Moby Explorer ve verzi 2.1. Umí zakódovat soubory, má vestavěný textový editor se zabudovaným kódováním, podporuje GZip kompresi, můžete editovat své soubory přes FTP, podporuje zobrazení 2 oken (jako např. Windows Commander) atd.

Moje Svátky

mojesvatky.jar, (30.89kB)

Prostě moje svátky co dodat

Morange

morange.jar, (313.28kB)
Tato velmi dobrá alikace vám nabízí: správu mailů, vzdálené ovládání, správce souborů, chat, blog, RRS čtečku atd. Ale je nutné mít připojení k internetu a  povolit aplikaci stahování dat z internetu (aplikace ukazuje množství staženích dat takže máte přehled)

Music Maker

MusicMaker.jar, (70.08kB)
MusicMaker Metronome změní váš mobil na metronom. Můžete si měnit hlasitost, počet nástrojů (které lze ladit) a také rychlost. Při spuštění začne blikat zelená kontrolka. 

Opera mini 3[1].0.6540 advanced cz

opera_mini_3[1].0.6540_advanced_cz.jar, (96.72kB)

Tip! Zatím poslední verze (3.0) webového prohlížeče Opera je ideální pro prohlížení webových stránek na vašem telefonu. Zadaná stránka po zadání přejde přes server, který stránku upraví pro zobrazení na mobilních telefonech s co nemenším množstvím přenesených dat. Aplikace je v češtině. Pro zákazníky T-Mobilu s tarifem Surf+ a SurfMail+ jsem přidal možnost stáhnutí verze 2.

Opera v3.0 CZ

opera_mini_3[1].0.6540_advanced_cz.jar, (96.72kB)
Zatím poslední verze (3.0) webového prohlížeče Opera je ideální pro prohlížení webových stránek na vašem telefonu. Zadaná stránka po zadání přejde přes server, který stránku upraví pro zobrazení na mobilních telefonech s co nemenším množstvím přenesených dat. Aplikace je v češtině. Pro zákazníky T-Mobilu s tarifem Surf+ a SurfMail+ jsem přidal možnost stáhnutí verze 2.

Oskárek

oskarek.jar, (23.35kB)
Oskárek je aplikace, která umí odesílat SMS zprávy přes www brány operátorů Vodafone, Eurotel a od verze 2.0 i T-Mobile. Z toho plynou jistá omezení. Např. u zprávy pro Eurotel nelze zadat číslo odesílatele.

Quick IM

QuickIM.jar, (99.64kB)

Radio bee

rb.jar, (38.1kB)
Pomocí této alikace můžete poslouchat internetová rádia funguje na všech mobilech s midp 2 a intergrovaným mp3 přehrávačem.

Satellite

Satellite.jar, (13.01kB)
Tato aplikace umožňuje uživatelům mobilních telefonů sledovat aktuální stav počasí v Evropě pomocí satelitních snímků z EUMETSATu.

Slovník

slovnik.jar, (88.13kB)
Slovník česko-anglický a anklicko-český tento slovník obsahuje 16303 slov

World Flags

worldflags.jar, (97.56kB)
Tato aplikace obsahuje všechny státní vlajky a také obsahuje kvíz ve kterém se vám zobrazí vlajka a vy ji musíte identifikovat.

Worldclock

worldclock.jar, (113.8kB)
Známá aplikace pro zjištění času v různých koutech světa, která je volně ke stažení na stránkách Sony Ericssonu, ale proč platit za wap?

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mp3 Ke stažení zdarma

(JASNOVIDEC MARTIN WSZOLEK, 14. 12. 2010 12:15)

Mp3 Ke stažení zdarma
http://www.ezotera.estranky.cz/